adana şalgam

adana şalgam suyu

        
Bilgi almak için 9:00 - 17:00
saatleri arasında ulaşabilirsiniz
gittigidiyor
n11
Üye Ol - Üye Girişi
Anasayfa Ürünler Kampanyalar Hakkımızda İletişim
HAKKIMIZDA
 
 
Uzun seneler sonucu ticaret hayatında birikerek edinilen tecrübesini nihayetinde gıda sektörüne aktaran ATC dış Ticaret Keyf-i Yoldaş markası ile sizler için şalgam suyunun hikâyesini baştan yazıyor. Elbette şalgam suyuna dair pek çok şey duydunuz, tanık oldunuz ancak Keyf-i Yoldaş markasının piyasaya çıkmasıyla sil baştan bir değişime uğrayacaktır. Dededen babadan Adana'lı olmanın gururunu yaşadığımız kadar yaşatmak isteme hayalimizle düştük bu serüvenin içine. Adana’nın meşhur olmuş tadını sizlerle buluşturarak hayalimize herkesi ortak etmeyi amaçladık. Piyasada bildiklerinizi unutturacak orijinal ve eski usul lezzet arayışını aynı potada eritmiş olmanın haklı sevinciyle, yolumuza ilk günkü heves ve istekle şalgam suyunun efsanevi aromasını ve gücünü yoldaş alarak devam etmekteyiz.
 
Hemen her ülkenin ve hatta ülkenin içinde yer alan yörelerin bile kendine ait bir mutfağı vardır. Öyle ki bu açıklamaya uyan, kendine has bir mutfağa ve özelliğe sahip olan ender illerden biri de Adana'dır. İnsanlarının mertliği ve cengâverliğiyle tanınıp hafızalarda iz bırakmış olmasının yanı sıra yemekleriyle de gelenlerin damaklarında unutulmaz tatlar bırakmıştır. Şalgamı meşhur kılan Adana gibi bereketli topraklarda ve her daim lezzetleriyle büyülemiş mutfağa sahip bir coğrafyada çıkmış olması sayesindedir. Elbette yemekler içeceksiz olmaz Adana'da yemeklerin yanına şalgam suyu getirmek adettendir, alışılmış ve aranan bir lezzettir. Bu alışkanlık zaman içerisinde tüm ülkeye yayılmış ve aranan tatlardan biri haline gelmiştir.
 
Günümüz koşullarında insanlar her geçen gün doğal yaşama ve doğallığa yönelmektedir. Hal böyle olunca doğal, katkısız, sağlığa uygun koşullarda üretilmiş ve lezzetiyle gönüllerde taht kuran Adana Şalgam suyunu sevdiklerinizle paylaşın istedik. Bildiğimiz en iyi işi yaparak ömrünüze yoldaş olacak kadar kıymetli ve doğal gerçek Adana Şalgam suyunu sizlere sunuyoruz.
 
Sevdiklerinize bir süre sonra unutulmaya mahkûm olan hediyeler yerine Adana şalgam suyuyla sağlık armağan edin, unutulmayanlar listesine adınızı yazdırın...